10.3.19

ארוחת בוקר : שייק קרם וניל ועוגיותבשנים האחרונות עברנו לתזונה נכונה ובעקבות כך אני יורדת בצורה מבוקרת ואיכותית במשקל (ובעיקר בהיקפים) אני משתפת בהמון טיפים והמלצות, הפעם אני בוחרת לשתף אתכם מתכון להכנת שייק קרם וניל עוגיות שעבורי הוא תחליף מושלם לארוחת בוקר מאוזנת, ארוחה מהירה בבוקר לחוץ המתחיל  בחמש בבוקר

חברת התזונה הבינלאומית הרבלייף, המעודדת ומקדמת אורח חיים בריא ופעיל, המבוסס על מדע תזונתי מדויק ומחקרים קליניים עולמיים, מציעה מתכון להכנת ארוחת בוקר בריאה, מאוזנת, מזינה וטעימה: שייק חלבון בטעם קרם וניל עוגיות,  על בסיס חלב דל שומן -  ארוחה נגישה בכל רגע נתון.
רובנו עדיין מדלגים על ארוחת הבוקר, על אף כי מחקרים מצביעים על כך, שהיא החשובה ביותר. ארוחת בוקר מגוונת, מאוזנת ובריאה מספקת לגוף את רכיבי התזונה העיקריים המומלצים במהלך היום ושוברת את צום הלילה, הנמשך בין שמונה ל-12 שעות.
לדברי ד"ר יוני ירום, היועץ התזונתי של חברת
הרבלייף: "בזמן השינה הגוף במנוחה והוא מנצל באפקטיביות ובאיטיות את מאגרי המזון שנאספו בעת ארוחת הערב. במידה ולא אוכלים ארוחת בוקר, המאגרים אלו נגמרים והגוף מתחיל לפרק שריר על מנת לקבל אנרגיה. לכן על מנת להעלות הילוך חזרה מבלי לפגוע בשריר חייבים לשבור את צום הלילה ולאכול ארוחת בוקר כשעה מהקימה והעדיפות היא ארוחת בוקר עשירה בחלבונים."
אבקת משקה החלבונים: קרם עוגיות של חברת הרבלייף, מהווה פתרון קל ונוח לקבל ארוחת בוקר מאוזנת, בפחות משתי דקות.

מצרכים:

2 כפות מדידה תערובת אבקה להכנת משקה בטעם קרם עוגיות (26 גרם)
250 מ"ל חלב דל שומן
3-5 קוביות קרח

ההכנה:

הכנס את כל המרכיבים לבלנדר וערבל היטב. ניתן להוסיף מעט קוביות קרח.
ניתוח תזונתי (עם חלב דל שומן): *קלוריות: 170 *חלבון: 17 גרם
מחיר מומלץ לצרכן של שייק אבקת חלבון הרבלייף: 195.2 ₪ ל-550 גרם שהם כ-21 מנות משקה.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה